Alx-Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» What do you think ?
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyLun Noi 17, 2014 11:09 am Scris de EduardR

» Inscrie-te in clan!
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyJoi Mai 31, 2012 8:53 am Scris de VincenzO

» Membrii clanului
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyJoi Mai 31, 2012 8:51 am Scris de VincenzO

» Model prezentare
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyMar Dec 27, 2011 1:33 pm Scris de VincenzO

» Update 28.12.2011
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyMar Dec 27, 2011 12:41 pm Scris de VincenzO

» Update 27.12.2011
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyMar Dec 27, 2011 5:28 am Scris de VincenzO

» Update 19.07.2011
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptySam Iul 30, 2011 1:27 am Scris de VincenzO

» Update 24.07.2011
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyLun Iul 25, 2011 10:53 am Scris de VincenzO

» Update 26.07.2011
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio EmptyLun Iul 25, 2011 10:12 am Scris de VincenzO

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Top postatori
VincenzO (118)
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_lcap Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Voting_bar Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_rcap 
FicaTeL (4)
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_lcap Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Voting_bar Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_rcap 
ANubIS (1)
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_lcap Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Voting_bar Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_rcap 
EduardR (1)
 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_lcap Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Voting_bar Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Vote_rcap 

VINCENZO
BOSS DE BOSS

Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio

In jos

 Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio Empty Cum sa copiezi muzica de pe cd-audio

Mesaj Scris de VincenzO Mier Dec 22, 2010 3:24 am

Ca sa poti copia muzica de pe un cd audio ai nevoie de Windows media player
selectati toate melodiile de pe cd si dati enque in wmp \acum selectati optiunea RIP
este langa Now playing library.
-dupa ce ati selectat acolo va aparut lista cu melodiile selectate anterior
cautati butonu Start Ripping si asteptati
-dupa ce se termina melodiile le gasiti prin folderul My Documents\Muzica etc.
VincenzO
VincenzO
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Mesaje : 118
Data de inscriere : 21/12/2010
Localizare Localizare : L'Alexandrion!

https://alx-community.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum